Blog

Vaporesso Armour Pro İnceleme

Vaporesso Armour Pro İnceleme

Vaporesso Armour Pro 100W TC Kit Elektronik Sigara + 30ML Likit Hediyeli

 

Vaporesso Armor Pro 100W TC CASCADE Baby Sub-Ohm Atomzeri ve en son OMNI Board 4.0 yonga setini kullanan Armor Pro 100W TC Starter Kit’i tanıttı. Armor Pro 100W TC Kutusu Mod, 5 ila 100W çıkış aralığına, 0,03 ila 5,0 ohm atomizer rezistans aralığına ve birkaç çıkış moduna sahiptir: bunlardan ikisi: Watt Özel Eğrisi (CCW), Özelleştirilmiş Sıcaklık Eğrisi (CCT), ve Cihazın çok fonksiyonel çok yönlülüğü veren Voltaj Özelliği (CCV).

Yeni Omni 4.0 yongası, Superizer Moduna sahiptir ve atomizer aralığını genişletmesine ve ana RDA tanklarına adapte olma direncini otomatik olarak seçmesine izin verir. Armor Pro 100W TC cihazı bir tarafından desteklenmektedir 21700/20700/18650 pil Mıknatıslı batarya kapısı üzerinden erişilebilen (ayrı satılır) . 0.96 inç renkli ekran kullanıcıya temel bilgileri gösterir, örneğin: watt / sıcaklık, atomizer direnci, bireysel pil ömrü göstergesi.

Ekranın kendisi ateşleme düğmesine yerleştirildi ve Vaporesso Armor Pro’nun lüks formunu ve işlevini harmanlıyor. Alüminyum alaşımlı şasi malzemesinin yanı sıra, Armor Pro 100W TC cihazı USB üzerinden şarj edilebilir ve bir dengeleme şarj sistemi ve USB giriş koruması yanında 2A hızlı şarj yeteneğine sahiptir.

Vaporesso Armor Pro 100W TC Başlangıç ​​Seti Cascade Baby 24.5mm ile eşleştirilir. Sub-Ohm Tankı Kullanıcıların 5ml kapasiteli kompakt boyutu, üst dolum sistemini açmak için bir asansör kullanmasını ve GT Coil ailesini kullanmasını sağlayan genişletilebilir bir tank bölümü bulunuyor.

Vaporesso Cascade Baby, GT Serpantin Bobin ile önceden monte edilmiş olarak gelir ve tüm bobin kafasını eşit bir şekilde ısıtarak mükemmel lezzet sağlar. CASCADE Baby Üst Doldurma Bölümü, kolay temizlik için üst kaide ile birlikte ters çevrilmiştir. CASCADE Baby Sub-Ohm tankı ile birlikte Armor Pro 100W TC Box mod, bu güzel ve taşınabilir sistemi piyasadaki rakipleri arasında bir tutku haline getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir