Blog

Elektronik Sigaralar 2018

Elektronik Sigaralar 2018

 

En iyi elektronik sigara hangisi sorusu, son zamanlarda sıkça sorulmaya başlandı. Bunun sebebi, elektronik sigaranın günden günde daha fazla talep görmesi. Elektronik sigaraya dair ilk fikir 1960’larda çıkmış olsa da, bu ürünün geliştirilip yaygınlaşmaya başlaması 2000’li yılların başında gerçekleşti. Elektronik sigaranın belli başlı tercih edilme nedenleri var ve tüm bu nedenler sigaranın kötü etkilerinin kaynağından doğdu. Elektronik sigara nedir sorusuna verilecek cevap şöyledir: E-sigara, e-cigs olarak da bilinen bu ürün, tütünde bulunan nikotini en aza indirerek, sigara içmenin alternatif yoludur.

Elektronik Sigaranın Faydaları:

Elektronik sigaranın faydalı bir şey olduğundan söz etmek mümkün değildir. Ancak öyle bir mekanizması ve yapısı vardır ki, sigaranın zararlarını %95’e kadar indirir. Bu şekilde sigara kullanan insanlar için daha sağlıklı bir alternatif üretilmiştir. Elektronik sigaranın zararları olsa da, sigaraya göre çok daha kullanışlı, ucuz ve sağlıklıdır. Elektronik sigaranın faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  1. Sigarayı bırakmanıza yardımcı olur
  2. Daha geniş alanlarda kullanma imkanınız olur
  3. Kötü kokudan arınmış olursunuz
  4. Çevre dostudur

Neden Elektronik Sigara?

Elektronik sigaralar birçok açıdan kolay ve sağlıklı kullanım imkanı sunar. Elektronik sigarayla sigarayı bırakmanız mümkündür. Sigaraya oranla çok daha az zararı bulunan bu ürün, sigaradan sizi uzak tutacaktır. Her ne kadar içerisinde yer alan likitte nikotin bulunsa da, zaman geçtikçe nikotin oranını azaltarak daha sağlıklı tercihlerde bulunabilirsiniz. Sigaranın çıkmayan kokusu arabanızda, evinizde ve kıyafetinizdedir. Bu koku hem sizi hem de çevrenizi rahatsız eder. Ancak elektronik sigaralar koku bırakmaz, hatta hoş bir aroma da hissedilir. Sigaranın izmariti doğayı kirleten büyük bir etkendir. Elektronik sigara ise tamamıyla çevre dostudur. Nikotin oranına göre hoş aromalı likidinizi ve kolay taşınır elektronik sigaranızı  https://smok.net/ adresinden temin edebilirsiniz. Firmamız size en uygun fiyatları sunar.

Elektronik Sigaranın Parçaları:

Elektronik sigaralar genel olarak 3 temel parçadan oluşur. Bu parçalar; pil, atomizer ve ağızlıktır. Parçalarınızı doğru ve kaliteli seçmek, elektronik sigaradan alacağınız keyfi arttıracaktır. Başlangıç olarak daha basit kullanımlı ürünler seçebileceğiniz gibi, daha profesyonel ürünler de deneyebilirsiniz. Sitemizde indirimli olarak bulunan ürünler, siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Üstelik ürünlerimizi 15 gün içerisinde iade şartıyla size ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, ürünlerden ve likitlerden maksimumum verimi almanızı amaçlar. Dünyadaki sayılı iyi markalarla çalışan firmamız, alacağınız ürünlerde sıkıntı çıkmamasını sağlar. Güvenle istediğiniz markayı ve modeli seçebilirsiniz. Modellerin çoğunda renk seçenekleri de mevcuttur. Sizi en iyi yansıtan rengi ve kullanımı en uygun olan modeli seçerek, elektronik sigara keyfini sürebilirsiniz.

Elektronik Sigaranın Ekonomisi:

Birçok kişi, elektronik sigara ucuz mu ekonomik mi gibi sorular sormaktadır. Bu soruların cevabını olumlu olarak vermek mümkündür. En basit tanımıyla, günde bir paket sigara içen kişi ayda en az 300 lirayı gözden çıkarmaktadır. Bu süreç her ay tekrarlanır. Yıllık maliyet hesaplandığında sigara en az 3600 lira gibi bir masraf çıkarmaktadır. Ancak elektronik sigara çok daha uygundur. Cihazınızı alırken bir kereye mahsus olarak bir ücret verirsiniz. Bu ücret ürününüzün tipine ve özelliğine göre değişmektedir. Ardından sadece likidiniz bittiğinde likit değiştirmek için para harcarsınız. Likitlerin fiyatları oldukça uygundur ve yüzlerce likidi aromalı olarak bulabilirsiniz. Likidinizi seçerken nikotin oranını düşürebilirsiniz. Bu sayede elektronik sigaranın size vereceği zarar en aza iner. Elektronik sigaralar, sigara bağımlılığınızla mücadele ederken, sağlığınızı da korumaktadır.

Bir cevap yazın