Blog

Elektronik Sigara Likit Çeşitleri

Elektronik Sigara Likit Çeşitleri

 

Elektronik sigarada likit seçimi oldukça önemlidir. Günümüzde binlerce likit çeşidi bulunmaktadır. Bu likit çeşitlerinden zevkinize en uygun olanı kullanarak, elektronik sigara deneyiminizi zevki hale getirebilirsiniz. Sitemiz içerisinde de onlarca likit çeşidi bulunmaktadır. Elektronik sigara likitleri arasından tercih yapılırken, damak tadınıza ve kullanım sebebinize göre tercih yapmalısınız. Aksi takdirde likidiniz ne kadar kaliteli olursa olsun memnun kalmazsınız. Elektronik sigara likitler e-Likit adıyla da bilinmektedir. En iyi e-Likit aroması tercih edilirken, nikotin oranına ve damak tadınıza göre tercih yapmanız gerekmektedir.

Elektronik Sigara Likidi Nedir?

Elektronik sigara likitleri, e-Likit ve e-Sıvı adıyla da bilinmektedir. Bu maddeler elektronik sigara içerisinde kullanıldığında ateşlenir ve havayla karışır. Bu sayede ortaya duman değil buhar çıkar. Bu buhar duman olmamasından ötürü kötü bir koku yaymaz ve tamamen zararsızdır. Eğer ki aromanız baskın ise ardınızda kötü koku değil, hoş bir aroma bırakırsınız. Elektronik sigara likitleri içerisinde yer alan maddeler şu şekilde sıralanabilir:

 1. Nikotin
 2. Su
 3. Gliserin
 4. Propilen glikol
 5. Tatlandırıcı

Tüm bu maddeler birleştiğinde likidi meydana getirir. Elektronik sigara likitleri üretilirken, Amerikan e-Sıvı Üretim Standartları Birliğinin standartları takip edilir.

Elektronik Sigara Likit Çeşitleri:

Elektronik sigara likitleri tasnif edilirken kalitesine, aromasına ve markasına göre ayrılmaktadır. Premium likitler daha kaliteli likit türleridir. Her çeşit likit türüne https://smok.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz. Bu likit türleri piyasadaki en uygun fiyatlara sahiptir ve sitemizde yer alan ek indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Sitemizde yer alan likit markası çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 1. Joyetech Likit
 2. Liqua Likit
 3. Natura Likit
 4. Nova Liqiudies Likit
 5. One Hit Wonder
 6. Halo Likit
 7. Twelve Monkeys Likit
 8. American Stars Likit
 9. Dinner Lady Likit
 10. Kilo Likit
 11. Salt Likitler
 12. Vapatasia Likit
 13. Nasty Juice Likit
 14. Five Pawns Likit
 15. Cutwood Likit

Tüm bu likitlerin yanı sıra başka markalar ve türler de bulunmaktadır. Size en uygun likidi bulmak için sitemizi ziyaret ederek size uygun filtreleme yöntemini tercih edebilirsiniz.

Elektronik Sigarada Likit Seçimi:

Elektronik sigaranızı kullanırken likit seçimi yapmak oldukça önemlidir. Likit çeşitleri oldukça fazla olduğu için, size en uygun likidi bulmak hem zor hem de kolay olacaktır. Elektronik sigaranızı sadece 1 kere alırsınız ve sonrasında ömür boyu kullanabilirsiniz. Ancak likidinizi bittikçe değiştirmeniz gerekmektedir. Likit seçiminde en önemli konu yoğunluk ve nikotin oranıdır. Eğer ki sigarayı bırakma düşüncesiyle elektronik sigara kullanımına yöneldiyseniz, yapmanız gereken şey nikotin oranını git gide düşürmek olacaktır. Çok yoğun aromalı likitler tercih ederseniz, sigara değil nargile içiyor gibi hissedersiniz. Eğer bu his sizi rahatsız edecek olursa, başlangıçtan hazırlıklı olmanız adına bu uyarı yapılır. Aradığınız daha çok sigara tadıysa, tütün tadında likitler de bulunur. Bu likitlerdeki nikotin oranını doğru ayarlamanız önemlidir. Başlangıçta normal seviyede nikotinle başlayacağınız elektronik sigara deneyiminizi, nikotin oranını azaltarak devam ettirebilirsiniz. Elektronik sigara likitleri oldukça çeşitlidir ve size en uygun tadı bulmanız gerekir. Başlangıç olarak çok farklı tatlardan uzak durmanızı ve yoğun aromalardan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Eğer ki aroması hoşunuza giden bir likit tercih edersiniz, sürekli olarak o likidi kullanabilirsiniz. Eğer likidinizden memnun kalmazsanız, bir sonraki likit değişiminizde tercihinizi başka likitler yönünde kullanabilirsiniz. Elektronik sigarada likit seçimi, model seçimi kadar önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın