Blog

Elektronik Sigara Coil Modelleri

Elektronik Sigara Coil Modelleri

 

En iyi coil modelleri ve en uygun fiyatları sunan Smok Türkiye, yüzde yüz orijinal ürün garantisi sunmaktadır. Sitemiz üzerinden; Smok coil, Eleaf, Vaporesso, Joyetech, Aspire ve Justfog markalarına ait coil modellerini inceleyebilirsiniz. Elektronik sigara kullanımında ve cihazın en önemli parçalarından biri olan coil, iç atomizer olarak da bilinmektedir. Elektronik sigara coil fiyatları konusunda en uygun teklifleri sunan sitemizi mutlaka ziyaret edin.

Coil Nedir, Nasıl Çalışır?

Coil, e-sigaranın en önemli parçalarından biridir ve ısıtıcı görevini görür. Elektronik sigaranın çalışma prensibi şu şekildedir;

  • Cihazın içerisinde yer alan pamuk ya da silika, haznenin içerisindeki e-likit tarafından ıslatılır.
  • Ateşleme butonuna basıldığında dirençli tel ısınır.
  • Tel yeterli ısıyı verdiğinde, coil ile temasta bulunan likitin buharlaşma işlemi gerçekleşir.
  • Ortaya çıkan buhar hava borusundan geçerek ağızlık kısmına yükselir.

Cihazınız ve atomizer için en uygun şekilde tasarlanan coil modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Satın almış olduğunuz coil parçasını, cihazınıza kolayca takarak keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden elektronik sigara coil modellerini yüzde yüz orijinal ve en uygun fiyatlarla satın alarak kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Coil Atomizer bölümün en önemli parçalarından biri olduğu için yüzde orijinal ve kaliteli ürünler kullanılması, daha sonrasında yaşayacağınız olumsuz durumları engellemek adına önemlidir.

En Uygun Elektronik Sigara Coil Fiyatlarının Adresi

Elektronik sigara coil modelleri ve fiyatları konusunda iddiasını sürdüren sitemiz, en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Sitemizde sunduğumuz ürün çeşitliliği sayesinde bütçenize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Smok Türkiye olarak tüm ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize güvenle ulaştırabilmek için çalışıyoruz. Sizde kaliteli ve güvenilir alışveriş yapmak istiyorsanız; https://smok.net/  web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde coil ürünlerinin stok durumları sürekli günceldir. Stokta olan ürünlerin siparişini verdiğinizde aynı gün kargoya teslim edilerek tarafınıza ulaştırılır. Sitemizde incelediğiniz ve beğendiğiniz ürünün birebir aynısı kapalı kutuda teslim edilir. Sitemizde güvenli alışveriş seçenekleri ve ödeme koruma sistemi bulunmaktadır.

Elektronik sigara ile ilgili ürün çeşitliliğimize kolayca ulaşabilir, gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi dilerseniz web sitemiz üzerinden online olarak dilerseniz sipariş hattımız olan 0538 647 49 61’i arayarak verebilirsiniz.

Elektronik Sigara Kullanımının Sağladığı Faydalar

Özellikle sigarayı bırakmak isteyen kişiler için etkili bir araç olan elektronik sigaralar, normal sigara ve tütün ürünlerinin kullanımından daha güvenli ve daha az zararlıdır. Ülkemizde de kullanımı her geçen gün artan ve etkileriyle sigarayı bırakma konusunda başarılı olan bir üründür.

Türkiye’de elektronik sigara ve yan ürünlerinin satışı konusunda orijinalliği ve uygun fiyatlarıyla lider olan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Elektronik sigara kullanımının normal sigaraya karşın avantajları şu şekildedir;

  • Elektronik sigara likidinin içeriği, normal sigaraya göre %95 oranında daha az zararlıdır.
  • Normal sigara içildiğinde ortaya çıkan duman hem size hem de yakınınızda bulunan kişilere zarar vermektedir. Elektronik sigara kullanımında ortaya çıkan buharın içeriğinde karbon monoksit ya da diğer zararlı maddeler bulunmaz.
  • Elektronik sigara kullanımın, normal sigara kullanımını azalttığı gözlemlenmiş ve İngiltere’de yapılan bir araştırma ile kanıtlanmıştır.
  • Elektronik sigara, normal sigarada meydana gelebilecek olası yangın sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.
  • Elektronik sigara, normal sigaraya nazaran bütçenizi zorlamaz. Normal sigaraya harcadığınız paranın çok daha azını ödeyerek satın alabilirsiniz.

Elektronik sigara coil modelleri, likit çeşitleri ve diğer yedek parçalarına kolaylıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylece normal sigaraya oranla çok daha az bir bütçe ile içim keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın